Výrobce: CA  NOVADA

Tajný život starověkých vladařů 5 - Římští císaři

Tajný život starověkých vladařů 5 - Římští císaři

Cena s DPH: 29,00 Kč
Dostupnost: Skladem
Výrobce: CA
Kód: 532301
ks

V dnešní době to slavní lidé nemají jednoduché. Je tu prostě příliš mnoho senzacechtivých fotoreportérů a zpravodajů, kteří čekají na to, až do světa vypustí zprávu o každém jejich nepatrném prohřešku.
Ti, co nám vládli v dobách minulých, takové problémy samozřejmě řešit nemuseli. Ale představte si, jaké by to bylo, kdyby se současným médiím podařilo proniknout do detailů jejich soukromých životů. Představte si paparazzie, jak sledují šíleného římského císaře, zkorumpovaného papeže, homosexuálního krále nebo transvestitního faraona.
Dál už si nic představovat nemusíte, protože teď budou mít tu možnost moderní média. Odhalí nám soukromé životy starověkých vládců.


Také Římskému impériu vládla řádka lidí s podivnými sklony, neřestmi a úchylkami. Nebyli to jen dobyvatelé a budovatelé skvělé říše a stavitelé nádherných technických a uměleckých staveb, či mecenáši skvělých uměleckých děl.


Tento díl nám ukáže, jak vychytralý Gaius Octavianus Thurin porazil Marka Antonia a stal se císařem Augustem. Také se dozvíme, jak se tento velmi inteligentní, schopný a úspěšný římský císař stal obětí intrik své vlastní manželky Livie Drusilly, která se i za cenu vražd rozhodla na trůn protlačit svého syna z prvního manželství Tiberia, jež poté vládl jako císař Germanicus.


Seznámíme se s Tiberiovým krutým zástupcem Luciem Aueliem Seianem, jež vládl Římu, zatímco císař si užíval zvrácených sexuálních radovánek ve svém domě na ostrově Capri. A co teprve nástupci Tiberia – císařové Calligula a Nero…

Komentáře

Přidat komentář:
Jméno:
E-mail:
Zde můžete zadat svůj e-mail. Pokud zatrhnete volbu "Zobrazit e-mail u komentáře", bude e-mail zveřejněn.
  Zobrazit e-mail u komentáře
Komentář:
 Opište číslo 2:
 
 
RYCHLÝ KONTAKT
Tel.: +420 608 384 663
info@hudba-video.cz
Po-Pá: 9.00-17.00
O FIRMĚ
Kontakty